İstanbul Çelik Çatı - İstanbul Alüminyum hemen teklif ve bilgi almak için : +90 546 892 60 61 E-posta adresimiz : [email protected]

Çelik Çatı

Çelik Çatı Hizmeti Nedir? Çelik Çatıların Avantajları Nelerdir?

Çelik çatılar çatı iskeleti oluşturulurken çelik profilleri birleştiren oldukça sağlam yapıdaki bir çatı uygulamasıdır. ANL İnşaat olarak sanayi ve fabrika çatıları dışında ev tipi minyatür çelik çatı hizmeti sunuyoruz. Özellikle de iskeleti güçlü olan binalarda bu hizmeti sunsak da bir ön değerlendirme süreci sonrasında pek çok binanın çatısı için özel tasarımlar yapıyoruz. 

 

Çelik Çatı Hizmeti Nedir?

Çevrenizde karşılaştığınız pek çok binada çelik çatı kullanılmıştır. Özellikle de endüstriyel yapılarda, fabrikalarda, depolarda ve binalarda çelik çatılar kullanılarak binaların dayanıklılık gücü artırılıyor. ANL İnşaat çelik çatı hizmeti sunmasının yanında taşıyıcı sütunlarda, kirişlerde, ara ve asma katlarda çatı konstrüksiyon ürünlerine yer veriyor. 

Firmamızdan İstanbul çelik çatı ya da çelik konstrüksiyon hizmeti aldığınızda binanıza en uygun plan doğrultusunda çelik çatı üretimi yapılır. Firmamız uzun yıllardır süren deneyimi ile çelik çatı sistemleri üzerinde büyük bir yol kat etmiştir. Farklı model seçenekleri ile sizlere hizmet sunarken uygun fiyat avantajı ile monte işlemlerini yapıyoruz.

 

Neden Çelik Çatı Hizmetinden Yararlanmalısınız?

Çelik çatıların avantajlı yapısı çelik maddesinin özelliklerinden gelir. Çelik demire göre daha sağlam yapıda, paslanmaz özellikte ve biraz daha hafiftir. Bu sebeple de inşaatlarda ve her türlü yapıda sıklıkla tercih edilir. ANL İnşaat olarak sektörün ve müşterilerin ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına çelik çatı üretimi yaparak yapılarınızın sağlamlığını artırıyoruz. Üretimini yaptığımız ve montaj işlemlerini gerçekleştirdiğimiz çelik çatılar uzun süreli kullanım özellikleri sunuyor. 

Çelik çatı hizmeti alarak binanızı olumsuz doğa olaylarına karşı maksimum düzeyde bir korumaya almış olacaksınız. Üretmiş olduğumuz çatılar fırtınalı bir havada bile düşme ya da yıkılma gibi risklere karşı oldukça güvenlidir. Ayrıca ürünlerimiz ısı yalıtımına katkı sunar ve bakım maliyetleri de oldukça düşüktür.

 

Çelik Çatı Hizmetini Nasıl Sunuyoruz?

Firma olarak inşaat alanındaki tüm ayrıntıların insan güvenliğini etkilediğinin farkında olarak üretim ve hizmet sunuyoruz. Bu nedenle de çelik çatı hizmeti sunarken belirli bir plana göre ve detaylı hesaplamalara göre üretimleri gerçekleştirmekteyiz. İstanbul çelik çatı hizmetini sunmadan önce bina sağlamlığı teknolojiden de yararlanılarak ölçülür ve farklı testler yapılır. Ayrıca projeye uygun bir şekilde hareket edilerek uzman deneyimine başvurulur. 

Profesyonel ekibimizle birlikte kontrollü bir süreç yönetimi sağlayarak güvenli, dayanıklı ve farklı tasarım detaylarına sahip çelik çatılar ortaya çıkarıyoruz. Siz de bu hizmetten yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.